Medlemsliste

 
Korleder
 NavnEmailTelefonMobilBy
 Lene Schnack McGregorlene@mcgregor.dk61308286Helsingør
 
Pianist
 NavnEmailTelefonMobilBy
 Jonas Bergmail@jonasberg.dk26284470
 
1. sopran
 NavnEmailTelefonMobilBy
 Elin Petersenelin.petersen@mail.tele.dk26786006
 Hanne Schellerhanne@scheller.dk40575748Birkerød
 Karen Agnildkagnild@gmail.com4822122440931139
 Kristine Schellervibeke.kristine.scheller@gmail.com4542574820764837
 Lilian Jagdlilian.jagd@privat.dk24488934Hillerød
 Malene Hegneltmalenehegnelt@gmail.com41532017
 Nina Bøgh Hansennina.boegh@outlook.dk22428501Gilleleje
 Signe Uhre Guldfeldtuhreguldfeldt@gmail.com51705091
 Sue Bechsue@suebech.dk4825441153825411Ny Hammersholt
 Susanne Troels-Hansensusanne.troelshansen@gmail.com30511496
 
2. sopran
 NavnEmailTelefonMobilBy
 Anne Voigtanne.voigt@mail.dk48246809
 Anne-Marie Borritzborritz@milfeldt.dk29604887
 Bente Møllegaardbentemoellegaard@gmail.com4825575829907899
 Gitte Zachariassengitte.zachariassen@gmail.com53255462
 Lise Groth Bendsenlisebendsen@gmail.com3296150528263192
 Lone Østergaarddolphinlone@gmail.com40940869
 Marianne Wibrandmariannewibrand@hotmail.com4824061451941640
 Marina Hornemanmhorneman@gmail.com50553077Allerød
 Nina Kærgaard Hansenninakhansen@gmail.com61662840
 Sine Hovbye Toppsinetopp@gmail.com3539493223637563
 Trine Høje Andersentrine.hoeje@andersen.mail.dk31727977Hillerød
 
Tenor
 NavnEmailTelefonMobilBy
 Bjarne Myrupbmyrup@dadlnet.dk26157334Hillerød
 Christian Skoubyechristian.skoubye@protonmail.com61390956
 Flemming Louw-Reimerflemming@louw-reimer.dk20859750Frederikssund
 Frode Andersengfrodeand@gmail.com40755194
 Knud-Erik Bjørnvigkebjornvig@gmail.com29319922Græsted
 Kristian Skjellerupkss@email.dk25237956
 Mads Holmmadsholm1@gmail.com41381105HIllerød
 Nicolai Mikkelsennbmikkelsen@gmail.com30230524
 Peter Rietzpeter@rietz.dk42302930Hillerød
 Stig Englundstigenglund1@gmail.com4826584272682417
 
Bas
 NavnEmailTelefonMobilBy
 Arne Bisgaardarne@wasabiz.dk28183395
 Birger Holmholm.birger@gmail.com25188489Gilleleje
 David Andersendsa58@hotmail.com31957001Frederikssund
 Frank Brüchmannhrk@bruchmann.dk20820021Slangerup
 Hans Henriksenhans.bo.henriksen@gmail.com4041862240418622Hillerød
 Henrik Lundbakhenlu57@gmail.com4826782330296050Hillerød
 Kim Gregersenkgr@bolius.dk30680831Hillerød
 P.H. Johanssonph@josini.dk20296028Hillerød
 Poul Lynge Winther Christensenpwc@privat.dk40279191
 Rolf Hernørolfherno@gmail.com27538301Hillerød
 Steen Elmsteenelm@outlook.com42114645Espergærde
 Torben Gregersentorben.gregersen@email.dk4825056330932781
 
1. alt
 NavnEmailTelefonMobilBy
 Anna Høgfeldt Pedersenahpogahp@youmail.dk4825030131258301Hillerød
 Anne Voss Winklerannevosswinkler@gmail.com26181795
 Charlotte Everseversthrane@youmail.dk26529012Hillerød
 Charlotte Hviidcharlotte.hviid@pol.dk30550594Hillerød
 Christina Andersencbandersen@hotmail.com51921561
 Janne Stehr Larsenjannestehr@gmail.com40324060
 Karen Olsenfinnkaren@hotmail.com4828864740837793Skævinge
 Mette Baltzer Knudsenmette.baltzer@hotmail.com29805070Gilleleje
 Sanne Hanstedsannehansted@gmail.com25610714
 Tina Vergo Mariussentina.vergo@live.dk25160771
 Vivian Bjørn Karlssonvivianbkarlsson@gmail.com60631205Frederikssund
 
2. alt
 NavnEmailTelefonMobilBy
 Britt Jensenbrittschejbeljensen@gmail.com42461686
 Carina Wagner Gullitswagnergullits@gmail.com28293310Hillerød
 Dora Nathannathan.dora@gmail.com53537804Hillerød
 Dorte Lundbakkokkekunst@yahoo.dk6137795361377953Hillerød
 Elisabeth Brillegbrill@hotmail.com4826106221706828
 Fie Thranefiethrane@gmail.com40804471
 Ingrid Bondeibonde18@gmail.com4816081861311218Lillerød
 Lis Manciuslis.manicus@gmail.com3513316930114822
 Lisbet Rostgaard Andersenlisbet_rostgaard@hotmail.com28113488
 Marina Blichfeldtmarinablichfeldt@gmail.com28888110
 Marlene Fauerholdtbo_marlene@hotmail.com21428926
 Trine Glahntrine.glahn@gmail.com25118893
 Vibeke Nellebergv.nelleberg@gmail.com40510429Slangerup



Klik på dette link for at sende en mail til alle kormedlemmer: Mail til alle.

Hvis du bruger webmail og dette link ikke virker kan du prøve nedenstående og højreklikke på linket, hvorefter du vælger “Kopier genvej/Copy Shortcut”. Dette kan du så kopiere ind i “Til”-feltet i din webmail. Husk at fjerne teksten “mailto:”, der står først i teksten!
Mail til alle – brug med webmail

NB: Desværre virker begge ovenstående links ikke på iPhone/iPad.